Aktualności
Powrót

Mieszkania miesiąca! - Osiedle Poezji

Witamy serdecznie w najnowszym cyklu "Mieszkania Miesiąca" na Osiedlu Poezji! Tym razem mamy przyjemność przedstawić trzy wyjątkowe mieszkania o mniejszym metrażu, idealne dla singli, par czy osób ceniących sobie kompaktowe, ale funkcjonalne przestrzenie. Osiedle Poezji znajduje się w spokojnej, zielonej części Gliwic, w urokliwej dzielnicy Łabędy. W tym miesiącu wszystkie prezentowane mieszkania objęte są wyjątkową ofertą, dzięki której możecie zamieszkać w wymarzonym miejscu w jeszcze bardziej atrakcyjnej cenie.

Mieszkanie A7:

Mieszkanie A7 to komfortowe jednopokojowe mieszkanie z południową ekspozycją, co zapewnia dużo naturalnego światła i ciepła przez cały dzień. Panoramiczne, balkonowe okna otwierają przestrzeń na duży balkon o powierzchni około 4,90 m2, idealny do relaksu na świeżym powietrzu. Wnętrze mieszkania jest jasne i słoneczne, z możliwością wydzielenia strefy sypialnianej, co czyni przestrzeń bardziej wszechstronną. Duża łazienka zapewnia komfort, a widok z okien na teren osiedla, drogę osiedlową i blok naprzeciwko dodaje uroku codziennym chwilom.

Mieszkanie A29:

Mieszkanie A29 to idealne jednopokojowe mieszkanie z zachodnią ekspozycją, które jest jasne i słoneczne, a w lecie przyjemnie ciepłe (klimatyzacja jest zalecana). Duże balkonowe okno prowadzi na balkon o powierzchni około 3,64 m2, gdzie można cieszyć się popołudniowym słońcem. Przestrzeń mieszkania jest długa, co umożliwia wydzielenie poszczególnych stref, w tym strefy jadalnianej lub oddzielenie aneksu kuchennego wyspą. Łazienka o powierzchni około 5 m2 jest przestronna i funkcjonalna. Widok z okna obejmuje patio inwestycji oraz sąsiedni blok B, tworząc harmonijne otoczenie.

Mieszkanie B16:

Mieszkanie B16 to przytulne jednopokojowe mieszkanie z wschodnią ekspozycją, które, choć niezbyt jasne z uwagi na drzewa i stronę świata, oferuje wyjątkowy komfort. Panoramiczne okna wpuszczają dużo światła, a balkon o powierzchni około 3,64 m2 pozwala na relaks na świeżym powietrzu. Możliwość wydzielenia niewielkiej strefy sypialnianej (dzięki drugiemu oknu) dodaje funkcjonalności przestrzeni. Łazienka o powierzchni około 5 m2 jest wygodna i dobrze zaprojektowana. Widok z okien na teren zielony, mimo dużej ilości drzew, wprowadza spokój i bliskość natury.

Zachęcamy do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty i odwiedzenia nas osobiście, aby przekonać się o uroku i funkcjonalności naszych mieszkań. Do zobaczenia w następnym miesiącu z nowymi, wyjątkowymi propozycjami!

Poznaj inwestycje!
Ulubione ()
Realizacja
System CRM dla deweloperów OneButton