Aktualności
Powrót

Mieszkania Miesiąca! - Osiedle Poezji

Witajcie w kolejnej odsłonie “Mieszkania miesiąca”. Pragniemy zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie, które jest dostępne w niezwykłej okazji na Osiedlu Poezji w Gliwicah o numerze B49, które wyróżnia się nie tylko swoim urokiem, ale także funkcjonalnością i komfortem.

Osiedle Poezji w Gliwicach:

To trzypokojowe mieszkanie o metrażu 62,42 m2 zachwyca już na pierwszy rzut oka. Jego ekspozycja południowo-zachodnia gwarantuje obfitość naturalnego światła przez cały dzień, tworząc przyjemną atmosferę jasności i ciepła. Mieszkanie znajduję się na 3 piętrze, gdzie duże, panoramiczne okna otwierają widoki na teren osiedla i okolicę, zachęcając do obserwacji codziennego życia z wyjątkowego punktu widzenia.

Największym atutem tego mieszkania jest jego przestrzenny, narożny balkon o imponującej powierzchni około 11,5 m2. To idealne miejsce do relaksu, spotkań ze znajomymi czy porannej kawy z widokiem na otaczającą przyrodę.

Przestronne pokoje są funkcjonalne, zachęcające do aranżacji według własnych gustów i potrzeb. Duża łazienka zapewnia komfort i wygodę codziennego użytku.

Dodatkowym atutem jest możliwość zabudowy dwóch ogromnych szaf w strefie przedpokojowej, co pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni i utrzymanie porządku. Istnieje możliwość oddzielenia aneksu kuchennego od części salonowej za pomocą wyspy, bądź stworzenia osobnej strefy jadalnianej, co pozwala na dostosowanie przestrzeni do indywidualnych preferencji i potrzeb.

Zapraszamy do odkrywania mieszkania B49 na Osiedlu Poezji - miejsca, które nie tylko staje się domem, ale także przestrzenią do tworzenia wspomnień i spełniania marzeń.

Poznaj inwestycję

Ulubione ()
Realizacja
System CRM dla deweloperów OneButton