Aktualności
Powrót

Mieszkania Miesiąca! - Osiedle Ostrawska

Witajcie w kolejnej odsłonie naszej serii "Mieszkania Miesiąca"! Tym razem pragniemy zaprezentować Wam mieszkania w niezwykłej ofercie na Osiedlu Ostrawska, które zachwycają zarówno swoją lokalizacją, jak i wyjątkowym designem.

Osiedle Ostrawska w Katowicach- mieszkania w budynku A, nr.11, 22, 33, 44

Wszystkie te mieszkania są położone na dwie strony świata. To niezwykła możliwość cieszenia się światłem słonecznym o każdej porze dnia - rano w towarzystwie wschodu słońca na słonecznej południowej stronie, a wieczorem delektując się ciepłymi promieniami na spokojnym dziedzińcu między budynkami.

Przekraczając próg, witają Was wygodne i przestronne przedpokoje, zapewniające odpowiednią przestrzeń dla Waszej garderoby. Duża szafa? Bez problemu się zmieści!

Dodatkowo, dla mieszkania o numerze 11, czeka tu wyjątkowy bonus - wygodny, spory ogródek, który stanie się nie tylko przestrzenią do wypoczynku na świeżym powietrzu, ale także miejscem dla Waszych roślin czy spotkań z bliskimi.

Nie czekaj dłużej - odkryj, jak te mieszkania mogą stać się Twoim nowym domem, w którym każdy detal został zaprojektowany z myślą o Twoim komforcie i luksusie. Zachęcamy do kontaktu już teraz, aby nie przegapić tej wyjątkowej okazji! Dodatkowo, te mieszkania objęte są bardzo dobrą ofertą, dzięki czemu spełnienie marzeń o własnym mieszkaniu jest w zasięgu ręki.

Poznaj inwestycję

Ulubione ()
Realizacja
System CRM dla deweloperów OneButton