Aktualności
Powrót

Mieszkania Miesiąca! - Osiedle Bytkowska

Witajcie w pierwszej odsłonie naszego cyklu "Mieszkania Miesiąca"!  Pragniemy przedstawić Wam trzy wyjątkowe lokale na Osiedlu Bytkowska w budynku B, które znajdują się teraz w niesamowitej ofercie. 

Oto one:

Osiedle Bytkowska w Katowicach:

Lokal nr 11: Metraż rzeczywisty tego mieszkania to 55,01 m2, jednak jego walory wykraczają poza same liczby. Przemyślany układ funkcjonalny pozwala cieszyć się kształtnymi i przestronnymi pokojami, a obecność aneksu kuchennego z oknem dodaje uroku i naturalnego światła. Duża łazienka oraz wygodny balkon stanowią idealne dopełnienie dla komfortu mieszkania.

Lokal nr 20: Z metrażem 55,22 m2, ten apartament znajduje się na trzecim piętrze, oferując nie tylko przestrzeń, ale także wspaniały widok na zielone tereny Parku Alfred. Funkcjonalność połączona z estetyką tworzą tutaj wyjątkowe miejsce do życia. 

Lokal nr 29: Ostatni, ale nie mniej ważny, to mieszkanie o powierzchni 55,52 m2. Położone na ostatnim 4 piętrze, zapewnia ono nie tylko intymność, ale również widok na zieleń parku. Tutaj każdego dnia można delektować się spokojem i pięknem natury z własnego balkonu.

Niech te mieszkania staną się dla Was nie tylko miejscem zamieszkania, lecz także oazą spokoju i komfortu. Zapraszamy do odkrycia mieszkań na ulicy Bytkowskiej 70B i wybrania swojego wymarzonego lokum! Dodatkowo, te niezwykłe mieszkania będą objęte wyjątkową okazją, która sprawi, że spełnienie marzeń o własnym mieszkaniu stanie się jeszcze łatwiejsze.

Poznaj inwestycje

Ulubione ()
Realizacja
System CRM dla deweloperów OneButton